• 636479873586989288_1grus.JPG
  • 636479873672202506_grus.JPG
  • 636479873954679040_grus2.JPG
  • 636479873756424358_grus1.JPG

Grus Jaroslav

*1891 +1983

Zahrada

ID Aukce: 607
Olej, plátno, 40 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Oboustranná malba. Kolem roku 1930. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:57:00

1 000 Kč

CDP85245 1200022.01.2018 20:57:17