• 636086989551808750_1kalvoda.JPG
  • 636086989600402500_kalvoda.JPG
  • 636086989646808750_kalvoda1.JPG
  • 636086989690715000_kalvoda2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

ID Aukce: 62
Akvarel, 25 x 35 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:53:38

500 Kč

Příhozů: 18

VHW56275 850031.10.2016 19:48:38
KLC83601 800031.10.2016 19:43:44
VHW56275 750031.10.2016 19:39:25
KLC83601 700031.10.2016 19:38:31
VHW56275 650031.10.2016 19:37:03
KLC83601 600031.10.2016 19:32:41
VHW56275 550031.10.2016 19:31:48
KLC83601 500031.10.2016 19:28:42
VHW56275 490031.10.2016 19:28:40
KLC83601 480031.10.2016 19:28:22
VHW56275 470031.10.2016 19:27:54
KLC83601 460031.10.2016 19:27:21
VHW56275 450031.10.2016 19:27:19
KLC83601 440031.10.2016 19:26:51
OHB11470 430031.10.2016 19:26:37
VHW56275 420031.10.2016 19:25:45
KLC83601 410031.10.2016 19:24:05
YQY70718 400021.09.2016 19:30:04