• 636485915856194142_1sladek.JPG
  • 636485915957934941_sladek.JPG
  • 636485916047078805_sladek1.JPG
  • 636485916119102831_sladek2.JPG
  • 636485916202178086_sladek3.JPG

Sládek Jan Miroslav

*1917 +

Malý přístav

ID Aukce: 622
Olej, karton, 61 cm x 74 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:12:00

100 Kč