• 636485922089292146_semrad.JPG
  • 636485922167074483_semrad1.JPG
  • 636485922240400384_semrad2.JPG
  • 636485922005674396_1semrad.JPG
  • 636485922341497168_semrad3.JPG

Semrád Jan

*1904 +1991

Předjaří u Samoty

ID Aukce: 624
Olej, sololit, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:14:00

100 Kč