• 636089546696835000_1dyck1.JPG
  • 636089546771835000_2dyck2.JPG
  • 636089546854178750_dyck1.JPG
  • 636089546910585000_dyck2.JPG
  • 636089546991210000_dyck1sig.JPG
  • 636089547044491250_dyck2_sig.JPG
  • 636089547095428750_dyck1zad.JPG
  • 636089547141522500_dyck2zad.JPG

Dyck E.J.

Párové krajiny

ID Aukce: 63
Olej, karton, každá 21,5 x 27,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Malby poškozeny. Rámy přetřeny.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:32:00

100 Kč

EQP65432 110031.10.2016 9:49:55
QMD30785 100011.10.2016 11:59:04