Olej, plátno, 49,5 cm x 60 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Odborně vyčištěno. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové. Z posudku PhDr. Blažíčkové : Předložený obraz Zahradní restaurace ( Hostinská zahrada v Kačině ), patří bezpochyby k těm nejlepším Blažíčkovým krajinným záznamům. Posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.