• 636591481521934004_jira_2.jpg
  • 636591481737923307_jira.JPG
  • 636591481895880464_jira2.JPG
  • 636591482038133639_jira3.JPG
  • 636591481833764151_jira1.JPG
  • 636591482135076223_jira4.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Pstruh ze Šumavy

ID Aukce: 656
Olej, plátno, 80 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1987 vpravo dole. Provenience : Nadace Český literární fond, Praha.
Vyvolávací cena:

190 000 Kč

190 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:03:00

10 000 Kč