• 636538931416358102_1soukup.JPG
  • 636538931541045161_soukup.JPG
  • 636538931732162965_soukup2.JPG
  • 636538931799150462_soukup3.JPG
  • 636538931673895959_soukup1.JPG

Soukup František Ladislav

*1888 +1954

Krajina se stromy

ID Aukce: 659
Olej, plátno, 90 cm x 110 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1910. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 710.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:09:53

1 000 Kč

KSE24157 3100029.05.2018 19:04:53
PEF95099 3000028.05.2018 13:24:18