• 636538936004792315_rytir.JPG
  • 636538936144778265_rytir2.JPG
  • 636538935909004844_1rytir.JPG
  • 636538936078915166_rytir1.JPG

Rytíř Václav

*1889 +1943

Lesní imprese

ID Aukce: 661
Olej, plátno, 62 cm x 73 cm. Signováno a datováno 1910 vpravo dole. Dílo publikováno v knize Světlo v obraze : Český impresionismus. Strana 736. Dílo vystaveno na výstavě Světlo v obraze.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:10:45

1 000 Kč

GNL36642 2200029.05.2018 19:05:44
AQC56213 2100029.05.2018 18:44:54
MON48881 2000028.05.2018 13:24:38