• 636538950983131234_rabas.JPG
  • 636538950920970972_rabas1.JPG
  • 636538951115862314_rabas3.JPG
  • 636538951053279661_rabas2.JPG

Rabas Václav

*1885 +1954

ID Aukce: 668
Olej, plátno, 49 cm x 75 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:15:00

1 000 Kč

PAK29547 4600029.05.2018 18:16:32
YXM92660 4500028.05.2018 13:25:22