• 636538970110433188_1sterbi.JPG
  • 636538970308169454_sterbik2.JPG
  • 636538970166656587_sterbi.JPG
  • 636538970256404828_sterbik1.JPG

Tony Haller Hans Sterbik -

*1907 +1944

Letní krajina

ID Aukce: 677
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole Hans Sterbik, pseudonym pro malíře : Tony Haller.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:24:00

1 000 Kč