• 636538972033938682_1odvarka.JPG
  • 636538972109790093_odvarka.JPG
  • 636538972230345891_odvarka2.JPG
  • 636538972171559160_odvarka1.JPG
  • 636538972291349534_odvarka3.JPG

Odvárka Jan

ID Aukce: 678
Tempera, lak, 70 cm x 60 cm, sololit. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:25:00

100 Kč

MMT00855 310028.05.2018 9:33:35
BUQ06450 300014.04.2018 16:33:56