• 636538979653841260_1end.JPG
  • 636538979844323857_end2.JPG
  • 636538979770974790_end.JPG

Endler Miloš

*1903 +1993

Od České Skalice k Dobrošovu

ID Aukce: 683
Olej, plátno, 28,5 cm x 35 cm. Signováno a datováno na zadní straně.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:30:00

100 Kč