• 636090409961397123_toman_1.JPG
  • 636090410043119011_toman2.JPG
  • 636090410101871213_toman_2.JPG
  • 636090410152810343_toman_3.JPG
  • 636090410189842778_toman3.JPG
  • 636090410223750113_toman4.JPG
  • 636090409741077394_1toman1.JPG
  • 636090409780141144_1toman_1.JPG
  • 636090409909520284_toman1.JPG

Toman Karel

*1888 +

Dva akvarely

ID Aukce: 69
Dva akvarely, chalupa 30 x 39 cm, kostel 29 x 22 cm. Signováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:38:00

100 Kč

JJT49797 50031.10.2016 19:32:12