• 636547295319789071_1svoboda.JPG
  • 636547295472011839_svoboda1.JPG
  • 636547295540606253_svoboda2.JPG
  • 636547295405092584_svoboda.JPG

Svoboda Josef

*1901 +

Loďky

ID Aukce: 712
Olej, karton, 30 x 40 cm. Nesignováno, vzadu připsáno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 19:59:00

500 Kč

DFS39965 700009.05.2018 11:03:51
XOW02528 650014.04.2018 16:41:30
XOW02528 600028.02.2018 17:46:16