• 636554897159247634_ota1.JPG
  • 636554897236279903_ota.JPG
  • 636554897304874331_ota2.JPG
  • 636554897374163581_ota3.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Bárka na pobřeží

ID Aukce: 722
Kombinovaná technika, 19,5 cm x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:09:00

1 000 Kč

QHG63904 1800029.05.2018 19:48:19
KMN10952 1700029.05.2018 16:39:28
HOR48548 1600029.05.2018 16:39:24
KMN10952 1500023.04.2018 20:48:29