• 636561975029012534_1dvorak.JPG
  • 636561975144156706_dvorak.JPG
  • 636561975245917753_dvorak1.JPG
  • 636561975324609158_dvorak2.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Sad v květu

ID Aukce: 723
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

55 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:10:00

5 000 Kč