• 636568037240556024_kilian.JPG
  • 636568037292708988_kilian1.JPG
  • 636568037380722032_kilian3.JPG
  • 636568037336329803_kilian2.JPG
  • 636568037193940608_1kilian.JPG

Kilian Josef

*1918 +

Jihočeská cesta

ID Aukce: 728
Olej, plátno, 24 cm x 40 cm. Signováno a datováno dole uprostřed.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:16:29

100 Kč

Příhozů: 21

LRA50966 400029.05.2018 20:11:29
PMJ52824 390029.05.2018 20:11:21
LRA50966 380029.05.2018 20:11:08
PMJ52824 370029.05.2018 20:11:08
LRA50966 360029.05.2018 20:10:38
PMJ52824 350029.05.2018 20:10:32
LRA50966 340029.05.2018 20:10:18
PMJ52824 330029.05.2018 20:10:09
LRA50966 320029.05.2018 20:09:47
PMJ52824 310029.05.2018 20:09:38
LRA50966 300029.05.2018 20:09:17
PMJ52824 290029.05.2018 20:09:08
LRA50966 280029.05.2018 20:08:36
PMJ52824 270029.05.2018 20:08:35
LRA50966 260029.05.2018 19:51:11
PMJ52824 250029.05.2018 19:51:09
LRA50966 240029.05.2018 19:50:31
PMJ52824 230029.05.2018 19:50:25
LRA50966 220026.04.2018 19:28:00
FKI71520 210014.04.2018 17:18:29
QNL87225 200019.03.2018 21:51:10