• 636576751058867550_1w.JPG
  • 636576751155659977_w1.JPG
  • 636576751113159553_w.JPG
  • 636576751195938721_w2.JPG

Wagner Karel

*1886 +1963

Zimní krajina

ID Aukce: 740
Olej, plátno, 52 cm x 72 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 700 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:27:06

100 Kč

AVC80659 270029.05.2018 20:22:06
AME26210 260014.05.2018 11:22:42
AVC80659 250026.03.2018 23:43:16