• 636581835169797912_toman.JPG
  • 636581835215899254_toman1.JPG
  • 636581835254353443_toman2.JPG
  • 636581835121655147_1toman.JPG

Toman Václav

*1896 +1962

Pohled na město

ID Aukce: 747
Olej, plátno, 64,5 cm x 59,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nutno čistit.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:34:00

100 Kč

Příhozů: 6

XGP14162 150028.05.2018 16:17:06
XPR85262 140028.05.2018 16:17:06
XGP14162 130028.05.2018 16:16:56
XPR85262 120028.05.2018 13:42:08
XGP14162 110027.05.2018 15:55:54
XPR85262 100024.05.2018 9:14:06