• 636091887648648044_1bern.JPG
  • 636091887707401804_bern.JPG
  • 636091887756311184_bern1.JPG
  • 636091887795844964_bern2.JPG

Bernardt R.

Potůček

ID Aukce: 75
Olej, plátno, 73,5 x 101,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:44:00

100 Kč