• 636594779906247591_1cart.JPG
  • 636594779998020355_cart.JPG
  • 636594780150839413_cart2.JPG
  • 636594780078026194_cart1.JPG

Čart Jan

*1885 +1943

Zrcadlení

ID Aukce: 769
Olej, plátno, 60 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Nutno čistit.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:56:00

100 Kč