• 636594791372151462_sed1.JPG
  • 636594791758554547_ed3.JPG
  • 636594791282898352_sed.JPG
  • 636594791467472563_sed2.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Na políčku

ID Aukce: 772
Olej, dřevo, 19,5 cm x 26,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 20:59:00

500 Kč

Příhozů: 9

MSQ92772 650029.05.2018 20:51:16
UXQ60683 600029.05.2018 20:50:56
MSQ92772 550029.05.2018 20:50:48
UXQ60683 500029.05.2018 20:48:55
MSQ92772 490029.05.2018 20:48:50
UXQ60683 480029.05.2018 20:48:14
MSQ92772 470029.05.2018 20:48:08
UXQ60683 460029.05.2018 7:51:49
MSQ92772 450008.05.2018 18:59:59