• 636343302013050000_1viktor.JPG
  • 636343302186487500_viktor1.JPG
  • 636343302252268750_viktor2.JPG
  • 636343302109612500_viktor.JPG

Olgyai Viktor

*1870 +1929

Zimní les

ID Aukce: 779
Olej, plátno, fixované na kartonu, 59 x 73,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 29.05.2018 21:06:00

1 000 Kč