• 636669069108551562_1wolf2.jpg
  • 636669069413522107_wolf.jpg
  • 636669069513492342_wolf1.jpg

Wolf Antonín Raimund

*1865 +1924

Nokturno

ID Aukce: 795
Olej, karton, 42,5 cm x 30 cm. Okolo roku 1887. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

24 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:09:00

1 000 Kč

QGG84839 2400011.07.2018 14:55:18