• 636710670106467629_1radimsky.jpg
  • 636710670243378396_radimsky.jpg
  • 636710670376385634_radimsky1.jpg
  • 636710670483075577_radimsky2.jpg

Radimský Václav

*1867 +1946

Vrby

ID Aukce: 798
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

135 000 Kč

145 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:16:43

10 000 Kč

QCH09897 14500017.10.2018 19:11:43
LES42460 13500017.10.2018 19:00:12