• 636669146075884597_banan1.jpg
  • 636669145963976894_1banan.jpg
  • 636669146173663174_banan2.jpg

Warhol Andy

*1928 +1987

Banán

ID Aukce: 821
Litografie, ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslo 40/100. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

10 500 Kč

11 500 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:35:00

1 000 Kč

RML64703 1150016.10.2018 16:27:45
LUN57622 1050007.09.2018 8:53:20