• 636670082412443416_honsa.jpg
  • 636670082506537675_honsa1.jpg
  • 636670082318848167_1honsa.jpg
  • 636670082585893639_honsa2.jpg

Honsa Jan

*1876 +1937

Krajina u Chocně

ID Aukce: 827
Olej, plátno, 50 cm x 79 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1903 - 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

65 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:41:00

5 000 Kč