• 636675116201767941_jonatan.jpg

Born Adolf

*1930 +2016

Jonatán

ID Aukce: 832
Kresba na ultrafánu, čistý rozměr kresby 6 cm x 7 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

600 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 19:46:00

100 Kč

MYI83792 60017.10.2018 19:29:19
JIA79398 50028.08.2018 19:48:49