• 636676986222171058_1mayer.jpg
  • 636676986398568677_mayer1.jpg
  • 636676986307629698_mayer.jpg
  • 636676986479825004_mayer2.jpg

Mayer Charles

*1897 +1973

ID Aukce: 847
Olej, karton, 50 cm x 68 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:01:00

100 Kč

FBR64384 200004.10.2018 11:58:15