• 636706261779199652_slavicek1.jpg
  • 636706261884398324_slavicek.jpg
  • 636706261963487582_slavicek2.jpg
  • 636706262042878574_slavicek3.jpg

Slavíček Jan

*1900 +1970

Moře

ID Aukce: 854
Olej, karton, 15 cm x 28,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:08:00

1 000 Kč

VOL08682 1100015.10.2018 14:41:30
KLI43734 1000008.10.2018 18:27:59