• 636669082903062319_MK.jpg
  • 636669083171186035_MK2.jpg
  • 636669083007128206_MK1.jpg
  • 636669082778068743_1MK.jpg

Monogramista MK

Čuk a Gek

ID Aukce: 865
Olej, sololit, 53,5 cm x 75 cm. Signováno monogramem MK vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:19:00

500 Kč