• 636669088624098757_1popelka.jpg
  • 636669088758905698_popelka.jpg
  • 636669088903454856_popelka1.jpg
  • 636669088996904032_popelka2.jpg

Popelka Vojtěch Hynek

*1888 +1971

V březovém háji

ID Aukce: 867
Olej, karton, 26 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 20:21:00

500 Kč