• 636094748000488039_1veris.JPG
  • 636094748050645894_veris.JPG
  • 636094748092365979_veris1.JPG
  • 636094748135023594_veris2.JPG

Zamazal Veris Jaroslav

*1900 +1983

Akt

ID Aukce: 89
Olej, karton, 55,5 x 46 cm. Signováno vlevo dole. Veris Paris. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:01:45

1 000 Kč

Příhozů: 8

ZKW59248 1800031.10.2016 19:56:45
NIM45211 1700031.10.2016 19:56:13
ZKW59248 1600031.10.2016 19:52:18
ZKW59248 1500031.10.2016 19:52:15
NIM45211 1400031.10.2016 19:50:45
ZKW59248 1300031.10.2016 17:39:30
VLS42130 1200031.10.2016 11:32:13
ZKW59248 1100017.10.2016 15:09:01