• 636723681693036328_zoubek1.jpg
  • 636723681770277063_zoubek2.jpg
  • 636723681597404479_zoubek.jpg

Zoubek Jan

*1942 +

Kompozice

ID Aukce: 922
Kombinovaná technika, 100 cm x 67 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 17.10.2018 21:16:00

100 Kč