• 636096491310999476_1martinek.JPG
  • 636096491381472285_martinek.JPG
  • 636096491426787395_martinek1.JPG
  • 636096491464289555_martinek2.JPG

Martínek Ladislav

*1926 +1987

Zřícenina

ID Aukce: 95
Olej, dřevo, 63,5 x 50,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 20:04:00

100 Kč