• 636770248949898878_1sklenar1.jpg
  • 636770249202203212_sklenar2.jpg
  • 636770249288329160_sklenar3.jpg
  • 636770249108918213_sklenar.jpg

Sklenář Zdeněk

*1910 +1986

Hodkovičky

ID Aukce: 956
Tuš, 26 cm x 40 cm. Signováno a datováno 1942 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:23:00

100 Kč

ZEI27891 440024.01.2019 12:24:17
VHM30415 430024.01.2019 12:24:14
ZEI27891 420023.01.2019 11:31:42
VHM30415 410023.01.2019 11:31:34
ZEI27891 400022.01.2019 11:53:00