• 636770256448574421_fiala.jpg
  • 636770256540606418_fiala2.jpg
  • 636770256201650859_fiala1.jpg
  • 636770256746549802_fiala3.jpg

Fiala Josef

*1882 +1963

Praní prádla

ID Aukce: 958
Olej, karton, 50 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:25:00

500 Kč

ICG74167 900023.01.2019 16:03:11
GMQ24171 850023.01.2019 10:38:20
ICG74167 800028.12.2018 16:35:13
GMQ24171 750027.12.2018 15:31:43
ICG74167 700001.12.2018 15:13:04