• 636770257988807826_kohler4.jpg
  • 636770258108894487_kohler5.jpg
  • 636770257698667835_1kohler3.jpg
  • 636770258220589935_kohler6.jpg

Köhler Johannes

*1896 +1976

ID Aukce: 959
Olej, karton, 35 cm x 48 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

13 200 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:30:10

1 000 Kč

FPW27066 1320024.01.2019 19:25:09
XLX40267 500021.01.2019 17:13:56
KVK25260 490021.01.2019 17:13:16
XLX40267 480021.01.2019 17:13:06
KVK25260 470021.01.2019 17:12:45
XLX40267 460021.01.2019 17:12:44
KVK25260 450024.11.2018 14:19:58