• 636770263146723792_kohler11.jpg
  • 636770263388159839_kohler12.jpg
  • 636770263477643400_kohler13.jpg
  • 636770263268120670_kohler10.jpg

Köhler Johannes

*1896 +1976

Pohled do krajiny

ID Aukce: 962
Akvarel, 18 cm x 32 cm, signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:29:00

100 Kč

Příhozů: 12

KIR28958 320024.01.2019 19:16:48
XOF61413 310024.01.2019 19:16:43
KIR28958 190024.01.2019 19:03:22
XOF61413 180024.01.2019 19:03:19
KIR28958 170020.01.2019 21:44:44
OSZ85865 160017.01.2019 13:55:55
HTZ87994 150017.01.2019 13:55:51
OSZ85865 140017.01.2019 13:55:14
HTZ87994 130017.01.2019 13:55:09
OSZ85865 120009.01.2019 11:46:37
IZQ35368 110009.01.2019 11:46:34
OSZ85865 100024.11.2018 14:18:27