• 636770278236548958_1dedina.jpg
  • 636770278802860283_dedina.jpg
  • 636770278900913032_dedina1.jpg

Dědina Jan

*1870 +1955

Zimní království

ID Aukce: 969
Olej, plátno, 44 cm x 34 cm. Fixované na kartonu. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 500 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:36:00

500 Kč

LCX51209 550022.01.2019 11:53:30