• 636770283074916347_1horky.jpg
  • 636770283499988735_horky2.jpg
  • 636770283231437594_horky.jpg
  • 636770283343846928_horky1.jpg

Horký František

Čertovka

ID Aukce: 971
Olej, karton, 23 cm x 38 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:38:00

100 Kč

OXU61285 160016.01.2019 12:53:56
SYV21944 150027.12.2018 15:32:43