• 636773681301567304_pavelka.jpg
  • 636773681367531131_pavelka1.jpg
  • 636773681224057847_1pavelka.jpg
  • 636773681424175049_pavelka2.jpg
  • 636773681496594142_pavelka3.jpg

Pavelka Josef

Slibné jitro

ID Aukce: 996
Olej, karton, 61 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:03:00

100 Kč