Olej, plátno, 42 cm x 63 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Místy viditelné staré opravy. Na zadní straně štítky. 19. století.
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Olej, plátno, 75 cm x 70 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Kombinovaná technika, karton, 59 cm x 48 cm. Signováno a datováno 1960 vlevo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Olej, karton, 39 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole.
Olej, plátno, 55 cm x 75 cm. Signováno vlevo dole.
Kresba, 70 cm x 100 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Rám poškozen.
Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Cena vyvolávací 4 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies