3307. Preisler Jan
Capri
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1902 vlevo dole. Dílo publikováno: Volné směry, rok 1905, ročník 9, strana 82. Jan Preisler, výbor obrazů, strana 16, rok 1940, Melantrich Praha. V publikaci od Antonína Matějčka, Jan Preisler, strana 106, vydal Melantrich v Praze 1950. Znalecký posudek PhDr. Petr Wittlich.