3320. Šafařík Jan
Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně
Olej, plátno, 73 cm x 52 cm. Signováno a datováno 1906 vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Miroslav Macík. Znalecký posudek Akad. mal. Igor Fogaš. Dílo bylo vystaveno na výstavě v Muzeu a galerii Prostějově v roce 2014.