2010. Lebeda Otakar
Lávka na Okoři
Olej, plátno, 45 cm x 33,5 cm. Rok 1894. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Signatura ověřena akademickou malířkou Marií Beranovou. Dílo je vyžádáno na autorskou výstavu Otakara Lebedy v roce 2022. Mimořádná nabídka.