Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 25 000 Kč
Olej, plátno, 28 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1905. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.
Příhozů: 8
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Olej, karton, 26 cm x 22 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Okolo roku 1930.
Účastníků: 7
Příhozů: 20
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Olej, karton, 25 cm x 25 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně přípis. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 6
Olej, plátno, 105 cm x 85 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Kolem roku 1896. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 42 000 Kč
Olej, karton, 47 cm x 62 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Účastníků: 8
Příhozů: 14
Cena vyvolávací 17 000 Kč
Olej, karton, 35 cm x 42 cm. Signováno a datováno 1917 vpravo dole. Zaskleno. Ze sbírky malíře Františka Bukáčka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 45
Cena vyvolávací 12 000 Kč
Olej, karton, 34 cm x 42,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1897. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo je vyžádáno na výstavu J. Honsy - Hlinsko 2022.
Příhozů: 22
Cena vyvolávací 30 000 Kč
Olej, karton, 25 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1912 vlevo dole. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 14 000 Kč
Olej, karton, 21 cm x 29,5 cm. Nesignováno. Vzadu pozůstalostní razítko. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo bude publikováno v katalogu autorovy výstavy v Hlinsku a Pardubicích.
Cena vyvolávací 7 000 Kč
Olej, plátno, 50 cm x 79 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1903 - 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo bude publikováno v katalogu autorovi výstavy v Hlinsku a Pardubicích.
Cena vyvolávací 28 000 Kč
Olej, karton, 21 cm x 31 cm. Nesignováno. Na zadní straně pozůstalostní razítko. Kolem roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Olej, karton, 19 cm x 29 cm. Signováno vlevo dole - částečně skryto pod rámem. Kolem roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 17
Olej, karton, 19,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 43
Cena vyvolávací 6 000 Kč
Olej, karton, 19,5 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1901 vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 49
Olej, karton, 25,5 cm x 35,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Příhozů: 12
Cena vyvolávací 16 000 Kč
Olej, plátno, 50 cm x 79 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1903 - 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 65 000 Kč
Olej, karton, 21,5 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vystaveno : Goltzova Tvrz.
Lept, 13 cm x 17 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Datováno 1912 vlevo dole. Zaskleno.
Cena vyvolávací 1 000 Kč
Olej, karton, 26 x 34,5 cm. Signováno vpravo dole. Raná Mařákova škola. Práce z akademie, kolem roku 1895. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Syntonos, karton, 41 x 45 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1900. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Cena vyvolávací 38 000 Kč
Olej, plátno fixované na kartonu, 39 x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Olej, karton, 35,5 x 47,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rok 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies