2001. Dalí Salvador
Surrealist Giraffe
Kresba tužkou, 43,2 cm x 38,1 cm. Signováno a datováno 1978 dole uprostřed. Zaskleno. Přiloženo potvrzení originality, Robert Descharnes, uvedeno v soupisu pod číslem D-1433/547. Přiloženo potvrzení originality, Albert Field.