Olej, karton, 33 cm x 22 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen.
Cena vyvolávací 3 000 Kč
Olej, plátno, 114 cm x 160 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Cena vyvolávací 12 800 Kč
Cena vyvolávací 16 000 Kč
Cena vyvolávací 20 000 Kč
Cena vyvolávací 25 000 Kč
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies